Інфографіка
19 березня 2020
Штрафи за невиконання умов карантину в країнах світу (інфографіка)
Який розмір штрафів за невиконання умов карантину в різних країнах світу.
news-image

Команда інфопростору «Є!» проаналізувала інфографіку з покараннями в різних куточках земної кулі за ігнорування правил безпеки під час пандемії. 

 

В Україні ввели штрафи за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. Їх розмір варіюється від 17 до 34 тис. Гривень. Однак в інших країнах світу для боротьби з коронавірусів пішли на ще більш жорсткі заходи:
Великобританія - 1000 євро за відмову від карантину або тесту. Словаччина - 1659 євро за відмову від самоізоляції. Австрія - 2180 євро за відмову від самоізоляції. Чехія - 100 00 євро за відмову від самоізоляції. Канада - $ 1 млн або 3 роки в'язниці за ризик поширення хвороби. Італія - ​​206 євро або 3 місяці в'язниці за відмову від самоізоляції. Росія - $ 1 тис. Або рік в'язниці за відмову від самоізоляції чи медичної ізоляції. Китай - кримінальна відповідальність аж до смертної кари за відмову від самоізоляції чи ризик заразити медпрацівника. Південна Корея - $ 8 тис. За відмову від самоізоляції. США - $ 10 тис. Або 9 місяців в'язниці за відмову від самоізоляції. Австралія - ​​$ 20 тис. За відмову від самоізоляції чи $ 100 тис. за повторну відмову. Сінгапур - $ 10 тис. або 6 місяців в'язниці за відмову від самоізоляції.

Читайте також:Глава МОЗ закликав українців до максимальної самоізоляції