новини

Кличко заявив, що метро у Києві не відкриють: деталі

Київпастранс та приватні перевізники, які працюють на території Києва, зобов’язані з 12 години 18 березня до 3 квітня забезпечити маршрути наземного транспорту, які дублюватимуть рух метро.

Інформація про те, що міська влада Києва розробляє план спеціальних заходів, щоб запустити роботу метрополітену, не відповідає дійсності. Віталій Кличко назвав це персональною думкою тих, хто не є спеціалістом транспортної сфери.

Віталій Кличко під час брифінгу знову нагадав, що це лише думка секретаря Київради Володимира Прокопіва. Скасування руху метрополітену до 3 квітня – це вимушений захід на випередження.

Кличко наголосив, що міська влада розробляє дублюючі маршрути метро, в тому числі у спальні райони Києва. За словами мера столиці, щодня метро перевозить 1 мільйон 700 тисяч людей.

Немає такого транспорту, який б зміг перевезти таку кількість людей, – сказав мер.

Раніше секретар Київради Володимир Прокопів допустив часткове відновлення метро у Києві. Він сказав, що метрополітен має обслуговувати людей, які працюють на стратегічних підприємствах, що забезпечують життєдіяльність міста.

За його словами, серйозною проблемою столиці є те, що близько половини медбратів та медсестер київських лікарень доїжджають на роботу із сусідніх областей.

Зауважимо, що через карантин у Києві, Дніпрі та Харкові закрили метро. Це спричинило колапс на дорогах: маршрутки переповнені, а люди масками не користуються.

Зверніть увагу! Київпастранс та приватні перевізники, які працюють на території Києва, зобов’язані з 12 години 18 березня до 3 квітня забезпечити маршрути наземного транспорту, які дублюватимуть рух метро.

Нагадаємо, на час карантину українська влада запровадила низку обмежень, аби запобігти поширенню коронавірусу. Зокрема, заборонено роботу метро, а у трамваях і маршрутках діють обмеження на кількість пасажирів.

Так, в одному вагоні одночасно можуть перебувати не більш як 10 людей. Крім того, усі зобов'язані користуватися засобами особистого захисту. Напередодні офіційні представники влади повідомляли, що людей без масок просто не пускатимуть у громадський транспорт.

Читайте також:Попри карантин у Львові та Франківську сотні людей стоять у черзі до візових центрів

 

19 березня 2020, 14:40

 

Loading...

До теми