новини

У Києві можуть обмежити рух транспорту у разі збільшення кількості заражених коронавірусом, - Кличко

Найближчими днями в столиці можуть запровадити надзвичайний стан, якщо розповсюдження інфекції буде продовжуватись.

У Києві можуть обмежити рух усього транспорту, якщо кількість заражених на коронавірус COVID-19 буде зростати.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у ефірі "112 Україна".

Це не стосуватиметься лише тих авто, що відвозитимуть на роботу людей, які забезпечують життєдіяльність столиці. Зокрема, мова про працівників комунальних підприємств, департаментів з надзвичайних ситуацій, лікарів, рятувальників.

"Якщо у нас ситуація буде розвиватися далі, а ми бачимо, що за минулу добу кількість захворювань в Україні збільшилася майже вдвічі, якщо кількість буде збільшуватися, ми не виключаємо те, що можемо взагалі обмежити пересування транспортом нашим містом", - сказав Віталій Кличко.

У такому випадку містом їздитиме лише транспорт, який довозитиме до роботи людей, які забезпечують життєдіяльність Києва - працівників комунальних підприємств, лікарів, рятувальників, працівників департаментів з надзвичайних ситуацій.

Кличко додав, що найближчими днями в столиці можуть запровадити надзвичайний стан, якщо розповсюдження інфекції буде продовжуватись.

Раніше у КМДА повідомили, що було ухвалено рішення про запровадження надзвичайної ситуації у Києві у зв'язку із поширенням коронавірусної інфекції.
 

20 березня 2020, 16:50

 

Loading...

До теми