Суспільство
21 березня 2020
Астролог передбачив дату кінця епідемії коронавірусу та нагадав про здійснення пророкувань Ванги
Знаменита провидиця Ванга передбачила світову кризу і страшну епідемію
news-image

Астролог Влад Росс стверджує, що кінець епідемії припаде на квітень, а в світі ситуація скоро стабілізується. Чи передбачали зірки епідемію та чого чекати далі, інформує moemisto.ua.

Так, особисто я говорив про це ще в 2019 році, роблячи прогноз на рік нинішній. Попереджав, що важким буде січень. Зійшлися дві планети, несучи масштабні нещастя для Землі. Це Плутон і Сатурн. Плутон – це символ пекла, бога підземного царства Аїда. Я говорив, що може постраждати дуже багато людей. Власне, це і сталося.

Але додам ще, що ситуація могла бути набагато гіршою. І жертв більше. Але уряд Китаю дійсно зробили все від них залежне, щоб зменшити поширення вірусу.

Ситуація буде погіршуватися або поліпшуватися?

Розбіжність Плутона і Сатурна починається в кінці лютого – початку березня. Це означає, що епідемія піде на спад. Але небезпека залишиться, поки Меркурій в Рибах. Риби – це як раз про хвороби, які поширюються повітряно-крапельним шляхом. Це не тільки коронавірус, але й будь-який грип.

А як тільки Меркурій перейде в знак Овна, коронавірус піде. Це станеться у середині квітня. До кінця квітня люди почнуть приходити в себе, стане зрозуміло, що цей вірус не такий небезпечний, як зараз здається.

Кажуть, епідемію передбачала Ванга… 

Велика провидиця Ванга розповідала про те, що світ чекає страшна катастрофа в дзеркальному році. Вона говорила, що люди будуть падати і помирати на вулицях, а світ охопить страшна епідемія. Деякі історики неправильно тлумачили її фрази і тому спочатку з пандемією коронавіруса її передбачення ніхто не пов'язував.

Страшна епідемія

Захворювання стрімко пошириться по всьому світу і забере безліч життів, - говорила Ванга.

 Вона стверджувала, що на створення ліків проти хвороби піде близько року. Через те, що вона сказала, що хвороба буде не новою, то з коронавірусом її зв'язали не відразу.

Коли в 1995 році я, бувши ще молодим хлопчиною, розмовляв з Вангою, вона сказала, що в рік п'яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства. Планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей. Я зараз шокований! І справа навіть не в тому, що воно збулося, а в тому, що сталося справді жахливе пророцтво. Ванга завжди намагалася згладжувати кути. Але тут вона сказала, що це станеться саме в рік п'яти двійок! Так що 22 лютого до цього часу чекайте великих проблем або до 22 грудня 2020 року. Вона сказала, що, коли буде рік-дзеркало (2020), світ перевернеться навпаки, і вся проблема прийде від жовтої, - розповів друг і перекладач Ванги Тодор Тодоров.

Він зазначив, що в той час розмови про "жовту" не пов'язали з Китаєм, а припустили, що це пов'язано з самим захворюванням, при чому якимось забутим.

Є ще одне підтвердження слів Ванги про захворювання. Нещодавно колишня болгарська гімнастка і тренер Нешка Степанова Робева написала на своїй сторінці в Twitter спогади про зустріч з провидицею.

Вона згадала, що Ванга незадовго до своєї смерті в 1996 році, сказала, що "над всіма нами буде корона". Як зазначає спортсменка, слова Ванги були незрозумілі й тільки зараз стало зрозуміло, що вона говорила про коронавірус.

Світова фінансова криза

Також вона говорила про те, що до 2020 року може відбутися зміна у фінансовому плані у всьому світі. Вона передбачила, що гроші втратять свою цінність і їх почнуть заміняти цифри. На цей момент експерти в цих прогнозах вбачають натяк на фінансову кризу, що вибухнула в усьому світі.

Ванга про Україну

Були в словах Ванги й приємні пророкування про Україну. Вона назвала 2020 рік доленосним для всієї планети, і багато народів переглянуть своє ставлення до реальності. В Україні почне знижуватися рівень конфліктності, і багато людей зможуть отримати надію на мир і спокій.

 

Читайте також: Ванга пророкує багато болю росіянам в 2019 році