Суспільство
23 березня 2020
Ілля Ємець пропонує запровадити погодинну оплату для медиків, які борються з коронавірусом
Під час епідемії потрібно переходити на погодинну оплату для медичного персоналу.
news-image

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець виступає за погодинну оплату для медиків, які працюють в умовах поширення в Україні вірусу COVID-19. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

На наступне засідання Уряду я виходитиму з пропозицією: під час епідемії потрібно переходити на погодинну оплату для медичного персоналу. Та людина, яка, наче на війні, ризикує своїм життям, повинна мати достойний рівень забезпечення. Думаю, що зараз цю постанову підтримають”, - заявив Ілля Ємець.

Як підкреслив Міністр охорони здоров’я, в умовах поширення COVID-19 лікарі та інший медичний персонал перебувають в епіцентрі боротьби з вірусом, тому потребують додаткової підтримки та захисту. 

Захистимо лікаря – врятуємо українців. Ось філософія, яку сьогодні повинні сповідувати всі. Ми говоримо зокрема і про забезпечення медиків засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами”, - резюмував Ілля Ємець.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Ілля Ємець виступив за введення надзвичайного стану в Україні через поширення коронавірусу.

Читайте також:Карантин в Італії: порожні міланські парки заполонили зайці