новини

Разумков задекларував майже 1,8 млн гривень доходу від продажу нерухомого майна

Відчуження майна було здійснене 20 березня 2020 року.

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков задекларував майже 1,8 млн гривень доходу від продажу нерухомого майна. Про це пише «Є!» з посиланням на дані у його електронній декларації.

Відчуження майна було здійснене 20 березня 2020 року. 

Разумков задекларував майже 1,8 млн гривень доходу від продажу нерухомості

У документі вказаний покупець - Щербань Світлана Леонтіївна. Яке саме майно було відчужене, у декларації не вказано.

В декларації про доходи за 2018 рік Дмитро Разумков вказав, що володіє двома квартирами загальною площею 78,5 кв.м в Києві і 232,4 кв.м у селі Здорівка Київської області, домоволодінням площею 492,2 кв.м у селі Софіївська Борщагівка, нежитловим приміщенням площею 74,9 кв.м у Києві, а також двома ділянками землі загальною площею 0,15 га в селах Софіївська Борщагівка та Здорівка Київської області.

В спільному володінні у Разумкова є ще одна квартира в Києві - площею 165,5 кв.м. Його дружина, Юлія Чайка, вказала в декларації дві квартири в Києві площею 53,2 кв.м та 44,5 кв.м, житловий будинок площею 489,6 кв.м, а також дві земельні ділянки, одна з яких знаходиться в оренді - це майно знаходиться у Миколаєві. Крім того, їй належить 25% квартири площею 73,2 кв.м у Миколаєві.

В автопарку спікера Разумкова задекларовано п'ять автомобілів.

Нагадаємо, у Верховній Раді України у зв'язку з поширенням коронавірусу в світі скасували закордонні відрядження народних депутатів і передбачили ряд профілактичних заходів.

Читайте також:Під виглядом захисту від коронавірусу зараз готуються пропозиції про скасування закону про мову, - Ярина Чорногуз

25 березня 2020, 16:02

 

Loading...

До теми