Суспільство
6 квітня 2020
МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків
Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією.
news-image

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів.

МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів, йдеться на сторінці Фейсбук Міністерства Охорони Здоров'я.

Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить.

МОЗ переконане: держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну. Саме тому одним з пріоритетів відомства є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць.

Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров'я України Максим Степаном розповів, яких медичних працівників відправили до Італії допомагати в боротьбі з поширенням коронавірусу

Як стало відомо раніше, в Україні зафіксовано 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Також ми писали, що медичні працівники швидкої допомоги звернулися до президента Зеленського по допомогу. Працівники служби екстреної медичної допомоги Запорізької області обурені наказом нового міністра МОЗ Степанова № 759, згідно з яким працівники швидкої допомоги, які знаходяться на передовій, наодинці з такими інфекціями як: туберкульоз, СНІД, коронавірус, виключені зі списків для підвищення оплати праці

Читайте також:Монастириська громада написала відкритий лист президенту