Суспільство
6 квітня 2020
Чоловіка, який повернувся із заробіток з Польщі, жінка не пустила додому
Тернополянин залишився ночувати на вулиці, а наступного дня звернувся за допомогою до правоохоронців.
news-image

Чоловік приїхав із заробіток з Польщі. Згідно правил, встановлених на час карантину, хотів самоізолюватися, проте його в помешкання не пустила дружина.  Про це повідомляє поліція Тернопільської області

Тернополянину довелось ночувати на вулиці, а вже зранку за допомогою звернувся до правоохоронців. Вони і допомогли заробітчанину прилаштуватися на самоізоляцію.

Працівники поліції направили даного чоловіка в один з медичних закладів, призначених для таких громадян, які не мають де пройти самоізоляцію після повернення на територію України, - каже заступник начальника Тернопільського відділу поліції Іван Рибчак. 

Правоохоронці нагадують, що самоізоляція повинна тривати 14 днів з моменту перетину кордону.

Дотримання правил умов карантину перевіряють щодня працівники поліції.

При виявленні порушень правил самоізоляції, каже Іван Рибчак, на даних громадян складаються протоколи про адміністративне правопорушення згідно статті 44-3 КУпАП - Порушення правил карантину людей. Штраф за недотримання карантинного режиму від 17 до 34 тисяч гривень, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Нагадаємо, нова митниця оновила інтерактивну карту, на якій позначила УСІ пункти пропуску — закриті вже та які будуть закриті з 7-го квітня і відкриті — як для пасажирського, так і вантажного сполучення.

Також внаслідок встановлення жорстких карантинних заходів почали з'являтися позови до суду на незаконність таких карантинних обмежень.

Читайте також:Олексій Гончаренко: «Я буду оскаржувати абсурдні пункти карантину»