Україна
10 квітня 2020
Найголовніше за день: обшуки та підозра Чорновол, перевірка МОЗ в Івано-Франківській області, максимальне посилення карантину на Закарпатті та Волині
Читайте про найголовніші події дня, 10 квітня.
news-image

Журналісти інфопростору «Є!» підготували для вас найактуальніші новини за сьогодні, 10 квітня.

Обшуки та підозра Чорновол

Держбюро розслідувань сьогодні проводило обшуки в будинку колишнього народного депутата Тетяни Чорновол. 

Потім Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Києві, повідомили про підозру народному депутату України VIII скликання Тетяні Черновол. Її підозрюють в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, скоєного за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб (п.п. 5, 12, ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Перевірка МОЗ в Івано-Франківській області

МОЗ відправив перевірку в Івано-Франківську область, де найбільше випадків смерті від коронавірусу. Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Буде розглянуто кожен конкретний випадок і надано певні рекомендації щодо покращення надання медичної допомоги.

В Івано-Франківській області зафіксували 9 випадків смерті від коронавірусу. Все в регіоні заразилися 254 осіб.

Максимальне посилення карантину на Закарпатті та Волині

Прийнято рішення про максимальне посилення карантину в Закарпатській області, жителям заборонили виходити на вулицю найближчими вихідними днями. 

Повідомляється, що відповідне рішення було прийнято на засіданні місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обмеження вводяться тільки на найближчі вихідні дні - заборонено пересування з 13:00 суботи 11 квітня до 06:00 понеділка 13 квітня.

Волинян просять не виходити з дому З 13:00 суботи до 06:00 годин понеділка. З 11 квітня у Волинській області вводиться режим максимального обмеження пересування через коронавірус. 

Волинян просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Також повідомляли, що зараз в ОАЕ готується літак, який привезе до України 10 тонн гуманітарної допомоги, призначеної для боротьби з коронавірусом. Захист першорчергово направлять українським медикам.

Сьогодні екс прем'єр-міністр України Олексій Гончарук та відомий антикорупціонер Віталій Шабунін прогулювались по набережній в Києві. Норми карантину вони не дотримувались так як не використовували маски в громадських місцях. Також згідно постанови Кабінету Міністрів не можна знаходитись в прибережних зонах, парках, на дитячих та спортивних майданчиках.

Також сьогодні очільник Міністерства оборони України Андрій Таран скасував наказ про трансформацію об'єднаного керівництва силами оборони і військового управління ЗСУ. Цей наказ був виданий його попередником Степаном Полтораком.

Читайте також:До Києва прибуде декілька авіарейсів з-за кордону: людей помістять на обов’язкову обсервацію