Світ
13 квітня 2020
Президент Франції продовжить карантин на кілька тижнів
Очікується, що Макрон оголосить про продовження обмежень на кілька тижнів, ймовірно, до 10 травня.
news-image

Президент Франції Еммануель Макрон у понеділок ввечері виступить зі зверненням до нації, в якому оголосить про продовження карантинних заходів для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на Le Figaro.

Очікується, що Макрон оголосить про продовження обмежень на кілька тижнів, ймовірно, до 10 травня. Карантин у країні діє з 17 березня.

Французька влада побоюється сценарію другої хвилі через поспішне зняття обмежень, тому їх будуть скасовувати поступово і тільки після стабілізації рівня поширення хвороби.

Навіть після 10 травня великі зібрання, культурні чи релігійні події, можуть залишатися забороненими протягом декількох тижнів. 

Цей тип зборів є вогнищем епідемії, що поширюється набагато небезпечніше, ніж контакт між людьми на вулиці", - сказав професор Дідьє Рауль під час дискусії за закритими дверима з Макроном.

Звичайне життя, ймовірно, не відновиться до вересня, заклади харчування і школи залишатимуться закритими.

Як ми повідомляли, на ранок 13 квітня у світі 1 млн 853 тисяч 183 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 114 248 пацієнтів померли, та 423 625 — одужали.

Нагадаємо, на півдні Франції за порушення правил карантину оштрафували чоловіка, який вигулював кішку на 8-метровому повідку.

Також ми писали, що у США лікар вигадав спосіб як посміхатися пацієнтам з COVID-19.

Читайте також:Зеленському та Шмигалю робили тест на коронавірус