Події
16 квітня 2020
В Укрпошті працівникам пригрозили примусовою відпусткою у разі відвідин церкви на Великдень
Укрпошта у цьому разі залишає за собою право не виплачувати суму у 25 000 гривень, передбачену на випадок зараження коронавірусом, якщо буде доведено факт зараження під час Великодніх масових заходів.
news-image

У компанії погоджуються, що не мають права заборонити співробітникам йти до храмів, однак просять дотриматися рекомендацій та залишатися вдома. Якщо ж працівники Укрпошти все ж вирішать піти до церкви на Великдень, керівництво може відправити їх у примусову відпустку на 2 тижні.

У цьому разі надбавка за роботу в умовах карантину нараховуватися також не буде. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Прошу вас усвідомити цю відповідальність. Я дуже сподіваюся і вірю, що ви дослухаєтеся до мого прохання. Однак, якщо ні, я буду наполегливо рекомендувати вашим безпосереднім керівникам відправити вас в оплачувану, а у разі її відсутності, в неоплачувану відпустку терміном на 2 тижні, – наголосив він.

Водночас, Укрпошта у цьому разі залишає за собою право не виплачувати суму у 25 000 гривень, передбачену на випадок зараження коронавірусом, якщо буде доведено факт зараження під час Великодніх масових заходів.

Водночас, Смілянський додав, що богослужіння працівники можуть подивитися, увімкнувши онлайн або телетрансляцію з українських церков.

Нагадаємо, українці можуть долучитися до церковних служінь онлайн - Уряд домовився про трансляцію на українських телеканалах. Ми змушені на деякий час бути роз’єднаними фізично, але не духовно.

У Рівненській обласній лікарні станом на вечір 15 квітня на COVID-19 захворіли 32 медика. 

Читайте також:До Великодня листоноші доставлятимуть свячені паски українцям додому