Світ
17 квітня 2020
Австрія відкриє музеї з середини травня
Водночас, великі масові заходи, такі як фестивалі, залишатимуться забороненими до 31 серпня.
news-image

В Австрії музеї та деякі іншим культурні заклади зможуть відновити роботу із середини травня в рамках покрокового послаблення обмежень, запроваджених через коронавірус.

Про це заявив віцеканцлер Австрії Вернер Коглер, повідомляє Європейська правда із посиланням на Kurier.

Конкретна дата відкриття ще не визначена. Водночас, великі масові заходи, такі як фестивалі, залишатимуться забороненими до 31 серпня.

Йдеться про міські фестивалі та музичні фестивалі, де люди перебувають близько один до одного", - сказав Коглер.

Додаткові рішення щодо подій за участю великої кількості людей оголосять лише в середині травня. Йдеться про те, які події можуть відбутися.

Організатори повинні будуть продемонструвати, що зможуть керувати потоками відвідувачів, наприклад, на вході, щоб не було натовпів. Крім того, необхідно дотримуватись дуже суворих правил, як то 20 квадратних метрів на кожне місце для відвідувачів.

В Австрії відкрилися невеликі магазини, які не працювали останні тижні через карантинні обмеження, пов'язані з коронавірусів.

Великі торгові центри залишаються закритими до 2 травня. Ресторани та готелі можуть поступово почати відкриватися з середини травня.

Нагадаємо, у Європі вже близько 1 млн випадків COVID-19, найближчі тижні стануть «критичними» - ВООЗ.

А ось з понеділка Польща, скоріше за все, дозволить прогулянки у парках, лісах та інших зелених зонах, з дотриманням соціальної дистанції.

Данія відкрила дитячі садочки та початкові школи після місячного карантину через коронавірус, ставши першою країною в Європі, яка пішла на такий крок.

Читайте також:Яких наслідків чекати українцям у результаті пожежі в Чорнобильській зоні?