Київ
21 квітня 2020
У Києві можуть пом'якшити карантин, - Кличко
Поступове послаблення обмежень у столиці запроваджуватимуть після того, коли буде подолано пік поширення захворювання на коронавірус.
news-image

Поступове послаблення обмежень у столиці запроваджуватимуть після того, коли буде подолано пік поширення захворювання на коронавірус.

Про це пише мер столиці у Телеграм.

Хочу зазначити, деякі європейські країни, що вже пройшли пік захворювання, починають послаблювати обмеження. Але дуже обережно і поволі. Я спілкуюся з мерами міст Європи, з очільниками деяких держав. Аналізую, як і що вони роблять у цій ситуації", - йдеться у повідомленні.

План поетапного послаблення обмежень розробила і столиця. 

Ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що місто має розвиватися. Що потрібно «оживляти» економіку. Ми повинні пройти пік хвороби. Його в Україні та місті очікуємо за тиждень-два. Після цього, виходячи із ситуації, будемо впроваджувати поступове послаблення обмежувальних заходів. Сьогодні головне – як ми подолаємо пік захворювання, наскільки великим він буде", - додав мер Києва.

Як стало відомо, на священиків, які зібрали вірян на службу в Почаївській лаврі, хотять порушити кримінальну справу.

Нагадаємо, поки в Україні 6 125 осіб захворіли на COVID-19, у 1,1 тис. медичних працівників діагностували коронавірусну інфекцію з початку епідемії.

Читайте також:Робота допомагає зберегти кращий психологічний стан під час ізоляції — дослідження