Світ
23 квітня 2020
У Румунії 11 людей оштрафували на 27 тисяч євро за смаження шашликів
На другий день після Великодня група людей у місті Салча зібралася на подвір'ї одного з приватних будинків, щоб посмажили м'ясо на мангалі.
news-image

Румунська поліція виписала 11 штрафів на загальну суму 135 000 леїв (близько 27700 євро)  учасникам "шашличної вечірки" з містечка поблизу Сучави.

Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на Hotnews.ro

На другий день після Великодня група людей у місті Салча зібралася на подвір'ї одного з приватних будинків, щоб посмажили м'ясо на мангалі. Свою зустріч вони транслювали у соціальній мережі.

Після перегляду трансляції проведеного співробітниками місцевої поліції розслідування було визначено 11 осіб (віком від 21 до 56 років), які порушили карантинні обмеження на пересування та на колективні зібрання, і було ухвалено рішення про накладення штрафів. Зазначимо, що 31 березня румунська влада через поширення коронавірусу запровадила жорсткий карантин у місті Сучава, неподалік кордону з Україною, та вісьмох суміжних селищах.
 
Напередодні президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що з 15 травня у Румунії буде скасовано низку обмежень на пересування громадян, однак носіння масок стане обов’язковим.

Як стало відомо, Німеччина починає випробування вакцини від коронавірусу на людях.

До речі, у Британії майже вдвічі зросла кількість померлих від коронавірусу за добу.

Також ми писали, що в Австрії музеї та деякі іншим культурні заклади зможуть відновити роботу із середини травня в рамках покрокового послаблення обмежень, запроваджених через коронавірус.

Читайте також:РФ спробувала послабити санкції: Україна заблокувала в ООН маніпулятивну резолюцію Росії