Події
29 квітня 2020
Двох українців знайдено мертвими на Балі - МЗС
Тіла померлих доставлено до місцевої лікарні, наразі проводяться аналізи на можливу наявність коронавірусу COVID-19.
news-image

Двох громадян України знайшли на острові Балі в Індонезії мертвими, повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев виданню Інтерфакс Україна.

Учора Департамент консульської служби МЗС отримав звернення громадянки України про те, що її батьків - українських громадян - було знайдено мертвими в номері одного з готелів на острові Балі (Індонезія), де вони мешкали. За інформацією посольства України в Індонезії, місцева поліція підтвердила факт смерті наших співвітчизників і розпочала слідчі дії", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

За словами Погорельцева, тіла померлих доставлено до місцевої лікарні, наразі проводяться аналізи на можливу наявність коронавірусу COVID-19 у тілах померлих, результати очікуються 3 травня. Він додав, що в разі негативного результату аналізів буде проведено аутопсію для з’ясування причин смерті громадян України.

Також директор департаменту консульської служби МЗС запевнив, що посольство підтримує контакт з індонезійськими правоохоронними органами та медичним закладом з метою встановлення обставин справи, а також для організації репатріації померлих. Департамент консульської служби та Посольство підтримують зв'язок із родичами померлих і тримають справу на контролі, наголосив Погорельцев.

Як ми писали, 67-річний житель Тернополя, у котрого діагностували коронавірус, двічі порушив умови самоізоляції. Поліцейські задокументували дані факти та розпочали кримінальне провадження

Також стало відомо, що авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» була вимушена скасувати рейс PS1118 Київ – Лондон через заборону Державної Авіаційної Служби України

Читайте також:Жертвами коронавірусу в Італії стали більше 150 медиків