Суспільство
6 травня 2020
Олена Зеленська ініціювала велику онлайн-розмову з українцями
Партнерами проєкту виступили Міністерство цифрової трансформації та Міністерство соціальної політики України.
news-image
Дружина Президента України Олена Зеленська ініціювала велику розмову з українцями про безбар’єрність у формі онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь у соціальному експерименті – як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями. Для більшості з нас це – не назавжди. Але поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи”, - зазначила Зеленська.

Вона акцентувала, що сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі. Тому мета проєкту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці.

Для цього на сайті www.bf.gov.ua стартувало всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.

Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також бар’єрів, пов’язаних з культурними та віковими особливостями. Відповіді українців допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, а в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.

«Будь-які бар’єри можна прибрати або зсунути, але спочатку їх треба усвідомити», – впевнена дружина Президента.

Партнерами проєкту виступили Міністерство цифрової трансформації та Міністерство соціальної політики України.

Раніше дружина президента України і перша леді країни Олена Зеленська провела зустріч з повноважним послом Австрії Гернотом Пфандлером для обговорення можливості створення безбар'єрного середовища для маломобільних груп населення.

Зазначимо, що Олена Зеленська вирішила більше не носити виробів із натурального хутра.

Читайте також:Всеукраїнська школа онлайн: розклад уроків і де дивитися