Політика
7 травня 2020
Майже 6 тис. населених пунктів в Україні залишаються без Інтернету
Зеленський закликав виправити ситуацію
news-image

Наразі в Україні 5800 населених пунктів залишаються без доступу до Інтернету. Про це повідомила прес-служба Офісу президента, пише «Є!».

Так, в ОП відбулося засідання президента Володимира Зеленського і представників найбільших операторів зв’язку, на якому обговорили забезпечення якісним Інтернетом та зв’язком усіх точок України. Йшлося про покриття зв’язком маленьких містечок, встановлення зв’язку в пасажирських потягах "Укрзалізниці" та на дорогах, що будують у межах програми "Велике будівництво".

Зараз в Україні 5 тисяч 800 маленьких містечок, де немає зв’язку, - повідомив гарант. – Я сам бачу це, коли їжджу в ці містечка. І не секрет, що на деяких дорогах люди по півгодини не мають жодного зв’язку взагалі. Треба змінювати це, і змінювати швидше".

Зауважується, що в липні 2019 року президент Зеленський підписав Указ № 497 щодо покращення доступу до мобільного Інтернету в усій країні. Згодом мобільні оператори уклали меморандум з урядом щодо низки заходів.

Дуже тішить статистика за квітень – вперше мобільний широкосмуговий доступ до Інтернету з’явився у 870 населених пунктах, у яких проживає 390 тисяч осіб, а додатковий оператор з’явився ще в 550 пунктах. Це можливо! Давайте рухатися швидкими темпами й надалі", – закликав Зеленський.

Також читайте: Зеленський затвердив склад делегації України для участі в ТКГ

Читайте також:В РНБО стурбовані можливою нестачею продовольства серед населення