Суспільство
8 травня 2020
Сьогодні, у День пам’яті та примирення, Україна разом з усім цивілізованим світом промовляє: Never again, - Зеленський
Ми не маємо права забути, яку ціну заплатили наші предки, щоб українці мали можливість жити в такому світі.
news-image

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, Україна разом з усім цивілізованим світом промовляє: Never again. Ніколи знову. Про це йдеться на сторінці Фейсбук Офісу Президента України.

Зараз це два найважливіших слова для історії людства та його майбутнього. Ми всі, а особливо молоде покоління, раді жити у світі, де панує повага та рівність, де немає місця ксенофобії та расизму. І ми не маємо права забути, яку ціну заплатили наші предки, щоб українці мали можливість жити в такому світі», – звернувся Володимир Зеленський до українців, вшанувавши пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Своє відеозвернення Глава держави записав неподалік села Півнівка на Луганщині, яке було першим населеним пунктом, де в грудні 1942 року почалося вигнання нацистських окупантів з української землі.

Також стало відомо, що День Перемоги є чи не найдискусійнішим святом. Сама дата урочистостей і їхня суть викликають численні суперечки серед українців. Як цю пам'ятну подію відзначатимуть у 2020 році в умовах карантину і чи українці матимуть цьогоріч додатковий вихідний?

Як ми писали, український інститут національної пам'яті 6 травня оприлюднив до Дня пам'яті і примирення ролик "Друга світова війна: як ми пам'ятаємо". Цікаво, що відео можна переглянути з субтитрами російською мовою.

Нагадаємо, команда інфопростору «Є!» підготувала інформацію що до того, яка символіка заборонена Законом України.

Читайте також:Усик та Ломаченко знялися в російському пропагандистському фільмі про віру