Події
12 травня 2020
Карантин буде продовжено після 22 травня, - Шмигаль
Сьогодні важко щось прогнозувати. Зараз Україна перебуває на піку захворюваності.
news-image

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що після 22 травня карантин будуть подовжувати. Про це він заявив в ефірі "Сніданку з 1+1", пише ТСН.

Офіційно карантин до 22 травня, але це не кінцева дата. Ми будемо продовжувати", - заявив він.

За його словами, уряд зараз відпрацьовує, коли буде впроваджено кожен з 5 етапів виходу з карантину.

Сьогодні важко прогнозувати. Зараз ми перебуваємо на піку захворюваності. Ми йдемо рівно останніх сім-вісім днів. У нас не збільшується кількість хворих відсотково. Ми навіть трішки падаємо по кількості відношення захворюваних до тих, хто вже хворіє. Ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищила або була рівною до кількості тих, хто захворів. Це дуже важливий етап переломний, коли ми будемо розуміти, що пройшли пік", - додав прем’єр.

Нагадаємо, послаблення карантину в кожному регіоні залежатиме від місцевої влади, – ШмигальКерівник уряду також подякував усім українцям, які дотримуються карантину вже 2 місяці.

Як ми писали, в Україні з понеділка, 11 травня, за рішенням уряду послаблюються карантинні заходи - буде поновлена робота частини закладів та певних видів діяльності за умови дотримання ними протиепідемічних заходів.

Читайте також:Країни Європи потребують десятки тисяч робітників з України, - Пристайко