Дефіцит в енергетиці України перевищив 50 млрд гривень, - Буславець
У вугільні галузі дефіцит грошей становить 16 млрд
news-image

Дефіцит в енергетичній галузі України на сьогодні досягає понад 50 мільярдів гривень. Ще окремо є заборгованість за минулі періоди.

Про це заявила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна", пише «Є!».

Я хочу сказати, що на сьогодні енергетична галузь у нас має дефіцит коштів більше 50 мільярдів гривень, з яких 16 мільярдів тільки на вугільну галузь. Ситуація дійсно дуже складна. Саме тому було створено антикризовий штаб, який очолює сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Наші дії направлені на те, щоб збалансувати роботу енергоринку шляхом зменшення адміністративного втручання, яке спотворило ринок і призвело до тих боргів, які ми маємо, - заявила Буславець.

Вона уточнила, що сума в 50 мільярдів - це дефіцит грошей цього року, без урахування попередніх заборгованостей.

А непогашені борги ще старої моделі - це 28 мільярдів, які було накопичено ще за минулі періоди, - наголосила глава міністерства.

 

Як ми писали раніше, українські авіакомпанії кожен місяць терплять збитки в розмірі близько 600-700 мільйонів гривень через загальнонаціональний карантин

Читайте також: Шмигаль хоче розслідувати видачу «Укренерго» масових дозволів на приєднання до енергомережі