новини

Чому не варто пити під час їжі: головні причини

Під час прийому їжі відмовтеся від напоїв

Дієтологи кажуть, що воду необхідно пити за півгодини до або після їжі, тоді вона принесе максимальну користь організму. Але багато людей нехтують цим правилом і стикаються з проблемами травлення. Чому ж варто відмовитися від напоїв під час трапези? пише «Є!»  з посиланням на bazaar.

Ви можете з'їсти більше своєї норми

Вода може дати помилкове відчуття ситості — і ви спочатку з'їсте менше, ніж справді було потрібно, а потім почнете перекушувати, що, в свою чергу, спричинить за собою переїдання.

Травлення погіршиться

Вода забезпечує правильну роботу ШКТ. Але корисна вона тільки не під час їжі і тільки в теплому вигляді. Чому? Їжа повинна добре перетравлюватися, на це потрібна енергія. Один стакан холодної води — і ваш організм почне витрачати запас енергії на те, щоб зігріти тіло. А травлення в підсумку тільки постраждає.

Негативний вплив на кислотність шлункового соку

Цілком очевидно, що алкоголь, газовані та інші напої промислового виробництва можуть завдати значно більшої шкоди, ніж не вчасно випита вода, — вся справа в кислотах. Деякі висококислотні напої можуть дуже негативно вплинути на стан ШКТ і в підсумку привести до синдрому роздратованого кишечника.

Також читайте: Як підтримати своє здоров'я під час карантину

Читайте також:Колишні регіонали  знову будуть при владі? - Нові подробиці від Савінцева

22 травня 2020, 20:50

 

Loading...

До теми

Авторизація