Суспільство
27 травня 2020
Разумков заявив, що закон про мову треба змінювати
Політик нагадав, що під час передвиборчої кампанії використовував російську мову.
news-image

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що закон про мову треба змінити. Про це він сказав в інтерв'ю Главкому.

Дмитро Разумков розповів про позицію фракції "Слуга народу" щодо закону про мову.

Фракція в цьому випадку досить різноманітна. Від надто радикально налаштованих на захист української мови депутатів до тих, хто буде займати абсолютно протилежну позицію… Більша частина, мені так здається, дотримуватиметься саме центристської позиції в цьому питанні", - вважає Разумков.

Під час передвиборчої кампанії політик нагадав, що використовував російську мову.

Я всю виборчу кампанію проговорив російською. І це була моя принципова позиція, яку я аргументував. Зараз я є чиновником, головою Верховної Ради, і на роботі спілкуюся виключно українською мовою. На ефірах я теж спілкуюся українською, але, якщо до мене звертається людина російською, я 100% переходжу на російську", - зазначив Разумков.

Разумков стверджує, що необхідно внести зміни до закону про мову.

Я розумію, там є позиції, які сприйматимуться позитивно, а є ті, які сприйматимуться негативно. І будь-який політик, особливо в умовах війни і непростої ситуації в державі, повинен думати не про те, як позитивно чи негативно будуть сприйняті його слова щодо мови, а розуміти — об'єднає це українське суспільство чи ні",- додав політик.

Раніше ми писали, що під виглядом захисту від коронавірусу зараз готуються пропозиції про скасування закону про мову. Пропозиції «заховані» у проєкт закону України «про внесення змін до деяких законодавчих актів спрямованих на запобігання економічних наслідків коронавірусу».

Нагадаємо, так звані депутати «Народної ради» ухвалили рішення позбавити українську мову статусу державної. В "ДНР" відмовилися від української мови.

Читайте також:Кабмін звільнив Монахову з посади уповноваженого із захисту державної мови