Досьє Кобзон Йосип Давидович

Путін розповів, що його хрестив батько нинішнього патріарха Кирила

За словами президента Росії, його таємно хрестили у 1952 році в Ленінграді.

Президент Росії Володимир Путін припустив, що, ймовірно, був хрещений батьком патріарха Кирила в 1952 році в Ленінграді. Про це він повідомив в фільмі "Патріарх", який був показаний на телеканалі "Росія 1" і приурочений до 70-річчя предстоятеля Російської Православної Церкви, передає «Є!» із посиланням на ТАРС.

За словами президента РФ , його хрестили "наприкінці 1952 року в Ленінграді в Преображенському соборі, таємно від батька, який був членом КПРС".

Священик, який служив у храмі, запропонував матері Путіна назвати сина Михайлом.

Сьогодні день Михайла - день ангела - і я, каже, Михайло. Мама вибачилася, каже: "Батюшка, вибачте, ми вже назвали на честь батька ". Він каже: "Ну ладно ". Такий добрий, спокійний батюшка", - розповів Путін.

 

Ну так от, коли я запитав патріарха, як він прийшов до церкви, він мені відповів:"Батько був священиком", - продовжив він, додавши, що в подальшій розмові з'ясувалося, що батька патріарха звали також Михайлом і він служив в Ленінграді в 1950-і роки.

Путін стверджує, що інших священиків з таким ім'ям "там в ці роки не було".

Він (патріарх) говорить:"Ні, батько був один Михайло". А я йому кажу:" Знаєте що? Схоже, ваш батько мене хрестив", - сказав Путін.
Читайте також: Тернопільський священик, що бився у клубі, і не думав відправлятися у монастир на покаяння (відео)
Читайте також: «Він запропонував мені гроші, а я його двинув ногою» - в.о. глави Нацполіції Троян
Читайте також: Завтра у центрі Києва буде обмежений рух автотранспорту
Читайте також: У Києві пограбували підлітка, який домовився купити телефон через інтернет
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Брагінський Віктор Володимирович

51982 dd20 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Путін Путин Putin Патріарх Московський патріархат Московський патріархат Росія Россия, Russia 51982 dd20 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Gensy Genby Putin Gfnhsfh[ Vjcrjdcmrbq gfnhsfh[fn Vjcrjdcmrbq gfnhsfh[fn Hjcsz Hjccbz? Russia 51982 dd20 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Путын Путин Putin Патрыарх Московський патрыархат Московський патрыархат Росыя Россия, Russia