Досьє Радуцький Михайло Борисович

У якій обстановці Крим відзначає «День прав людини»

Напередодні Дня прав людини група кримськотатарської молоді провела флеш-моб на Центральному залізничному вокзалі Києва.

У Криму тривають зникнення людей, обшуки, затримання, арешти, порушуються кримінальні справи за надуманими приводами, незаконні судові розгляди. 

Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров. 

"У такій обстановці Крим відзначає "День прав людини" у 2016 році ... Переслідування за національною і релігійною приналежністю давно нікого не дивують. Тривають зникнення людей, облави, обшуки, затримання, арешти. Порушуються кримінальні справи за надуманими приводами, у тому числі - за висловлену думку і щодо подій, які відбувалися до окупації. Несправедливі, незаконні судові розгляди - тут нормальне явище", - зазначив він.

Умеров додав, що у Криму не залишилося жодної школи з українською та кримськотатарською мовою навчання.

"Також немає жодного вільного, незалежного ЗМІ. Журналістам і міжнародним спостерігачам чиняться перешкоди в роботі", - зауважив заступник голови Меджлісу.

Напередодні глава Меджлісу Рефат Чубаров повідомив, що  напередодні Дня прав людини група кримськотатарської молоді провела флеш-моб на Центральному залізничному вокзалі Києва.

"Учасники акції вручали пасажирам поїзда "Київ - Москва" текст звернення до громадян Росії у зв'язку з Днем прав людини. У "Зверненні ..." до всього іншого, також є такі слова: "Громадяни Росії! Справедливість вимагає, щоб за кожний злочин неминуче наступало покарання. Немає сумніву в тому, що Путін В.В. і його оточення будуть засуджені Міжнародним судом за наслідки вчинених ними міжнародних злочинів. Але і ви, громадяни Росії, чиєю думкою звично прикривається Кремль при скоєнні злочинів... не можете і не маєте нескінченно йти від своєї відповідальності за ситуацію у сьогоднішній Росії і за злочини, що здійснюються Путіним і його оточенням проти інших народів. За вашу і нашу свободу!", - зазначив Чубаров.

 

Читайте також: Суд обрав запобіжні заходи ще двом учасникам банди з Княжичів
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»