Досьє Бондаренко Дмитро Сергійович

Збірна Латвії відмовилася їхати на чемпіонат світу в Сочі

Збірна Латвії зі скелетону вирішила бойкотувати Чемпіонат світу - 2017, який пройде в Сочі. Таке рішення спортсмени прийняли у зв'язку з публікацією другої частини доповіді WADA про допінг.

Зазначають, що таке рішення спортсмени прийняли у зв'язку з публікацією другої частини доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) про допінг у російському спорті, передає «Є!», посилаючись на офіційний сайт команди.

"Минуло достатньо часу з перших публікацій WADA і Міжнародного олімпійського комітету (МОК) щодо брудних спортсменів у нашому виді спорту. Тепер, після останніх отриманих даних, ми говоримо: "Досить", - йдеться в повідомленні.

Латвійські спортсмени готові брати участь у чемпіонаті світу на будь-якій трасі, але не в Сочі.

"Ми були б раді взяти участь у чемпіонаті на будь-якій трасі світу, але ми не будемо виступати на чемпіонаті світу в Сочі - там, де 2014 року вкрали олімпійський дух", - наголошено в заяві команди.

Чемпіонат світу з бобслею і скелетону пройде в Сочі з 13 по 26 лютого.

Нагадаємо, Всесвітня антидопінгова асоціація (WADA) оприлюднила новий звіт про допінг у Росії, в якому стверджується, що більше тисячі російських спортсменів були задіяні в маніпуляціях з допінгом або виграли від них.

Міжнародний Олімпійський комітет 21 червня заявив про підтримку рішення ради Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) не відновлювати членство Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА).

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»