Досьє Геращенко Ірина Володимирівна

Аваков розповів про гроші та завдання для системи МВС

Рівень фінансування ДПСУ дозволить підвищити мотивацію працівників.

На збільшення заробітної плати для перепідготовлених офіцерів Нацполіції необхідно додаткове фінансування у сумі 3 млрд. гривень.

Про це 25 грудня повідомив глава МВС Арсен Аваков, передає «Є!».

По всій системі МВС - це близько 360 тисяч осіб - маємо задовільний бюджет на 2017 рік, - зазначив Аваков.

 

За словами Авакова, для Держслужби з надзвичайних ситуацій грошовим забезпеченням на 2017 рік передбачено видатки у сумі 3878,8 млн. грн. (на 1431,5 млн. грн. більше, ніж минулоріч), що дозволить підвищити мінімальний рівень заробітної плати з 3100 до 5000 гривень.

Державна міграційна служба, Нацгвардія та Держприкордонна служба отримали бюджет для розвитку та росту. Міграційна служба буде виконувати ключове завдання наступного року – забезпечення видачі індивідуальних ID-карток, які прийдуть на заміну старих паспортів. За цими картками буде безвізовий в’їзд до деяких країн, - повідомив Аваков.

Він додав, що рівень фінансування ДПСУ дозволить підвищити мотивацію працівників і покращити професійний розвиток.

Також до липня 2017 року бюджет дозволить завершити по всій країні заміну старих МРЕВ на нові сервісні центри.

Думаю, залежно від того, який розвиток матиме бюджетний рік, ми зможемо корегувати фінансування роботи цих органів, - додав глава МВС.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»