Досьє Каплін Сергій Миколайович

«Ідіот» і «моральний виродок», – російські коментатори слів не добирали

Росіянин уже не вперше негативно висловлюється щодо України.

Відомі російські коментатори Дмітрій Губернієв і Георгій Чердацев прокоментували нещодавні висловлювання українського коментатора Андрія Столярчука про "бояришнік".

Так, Губернієв назвав його "моральним виродком", передає «Є!», посилаючись на RT.

По-перше, моральних виродків обговорювати ми не будемо. Але я хочу сказати про інше. Кількість українських уболівальників, яких я зустрічаю на етапі, кількість автографів, кількість спільних фотографій, кількість добрих слів на адресу каналу "Матч ТВ" і російського мовлення говорить про те, що будь-який пристойний шанувальник біатлону на Україні та в Україні дивиться та слухає телеканал "Матч ТВ ",


– зауважив він у ефірі вищезазначеного російського каналу під час змагань з біатлону.

Також журналіст підкреслив, що упродовж тривалого часу дружить з українською федерацією біатлону та українськими спортсменами, а також всіляко їх підтримує.

Крім того, інший "майстер" коментаторського цеху заявив, що Столярчук – ідіот.

Можу лише сказати, що коментатор – ідіот. Іноді потрібно думати, перш ніж говорити. Завжди краще сім разів відміряти, а потім вже відрізати. У будь-якій громадській роботі повинно бути почуття міри. Нещастя та смерть людей не повинні ставати об'єктом для жартів,


– зазначив Черданцев. 

До слова, росіянин уже не вперше негативно висловлюється щодо України. Зокрема, у 2015 році коментатор розкритикував участь "Дніпра" у фіналі футбольної Ліги Європи.

Нагадаємо, напередодні відомий український коментатор Андрій Столярчук потролив збірну Росії та всіх росіян, заявивши, що тепер "вони питимуть свій національний алкогольний напій "Глід" лише за "срібло" своєї команди" у змаганнях з біатлону.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»