Досьє Квіт Сергій Миронович

Розенко обіцяє підвищення пенсій на весні

Пенсії будуть виплачувати в повному обсязі, незважаючи на дефіцит Пенсійного фонду.

У 2017 році пенсії українців зростуть двічі: з 1 травня і з 1 грудня.

Про це в Івано-Франківську на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає «Є!», посилаючись на "Укрінформ".

"Наступне підвищення пенсійних виплат відбудеться 1 травня і 1 грудня 2017 року. В середньому пенсійні виплати будуть зростати на 11%", - повідомив Розенко.

Віце-прем'єр заявив, що пенсії будуть виплачувати в повному обсязі, незважаючи на дефіцит Пенсійного фонду, який, за словами Розенка, прогнозований.

Він зазначив, що уряд в минулому році вдвічі зменшив єдиний соціальний внесок для представників бізнесу до 22%, розраховуючи на легалізацію підприємницької діяльності.

"Що стосується закриття діри в Пенсійному фонді. У минулому році вона становила 156 млрд гривень. Приблизно стільки ж ми виділяли з держбюджету. Цього року ці надходження становитимуть 142 млрд гривень", - сказав віце-прем'єр.
"За рахунок детінізації бізнесу, за рахунок підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, за рахунок підняття зарплат в бюджетній і небюджетних сферах, ми скоротимо в цьому році дефіцит бюджету Пенсійного фонду приблизно на 12 млрд гривень", - зазначив Розенко.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»