Досьє Гаврилюк Михайло Віталійович

Паралімпіада-2018: медальний залік 17 березня

Українську збірну у Пхьончхані представляють 30 спортсменів.

Зимова Паралімпіада-2018 розпочалася у Пхьончхані 9 березня і триватиме до 18 березня.

На дванадцятій Зимовій Паралімпіаді-2018 пройдуть змагання із шести видів спорту, українці беруть участь у змаганнях із трьох – біатлону, лижних перегонів і сноуборду.

Українську збірну у Пхьончхані представляють 30 спортсменів: 23 з них беруть участь у змаганнях, ще 10 – їхні гайди, люди, які допомагатимуть спортсменам стартувати і пересуватися трасою.

1. США – 33 медалі (золото – 12, срібло – 14, бронза – 7)

2. Нейтральні паралімпійські атлети (Росія) – 23 медалі (золото – 8, срібло – 10, бронза – 5)

3. Канада – 24 медалі (золото – 8, срібло – 1, бронза – 15)

4. Німеччина – 16 медалей (золото – 6, срібло – 8, бронза – 2)

5. Україна – 21 медаль (золото – 6, срібло – 7, бронза – 8)

6. Словаччина – 9 медалей (золото – 6, срібло – 2, бронза – 1)

7. Франція – 16 медалей (золото – 5, срібло – 7, бронза – 4)

8. Білорусь – 12 медалей (золото – 4, срібло – 4, бронза – 4)

9. Японія – 9 медалей (золото – 3, срібло – 3, бронза – 3)

10. Нідерлади – 7 медалей (золото – 3, срібло – 3, бронза – 1)

11. Швейцарія – 3 медалі (золото – 3, срібло – 0, бронза – 0)

12. Італія – 4 медалі (золото – 1, срібло – 2, бронза – 1)

13. Норвегія – 6 медалей (золото – 1, срібло – 1, бронза – 4)

14. Австралія – 4 медалі (золото – 1, срібло – 0, бронза – 3)

15. Фінляндія – 3 медалі (золото – 1, срібло – 0, бронза – 2)

15. Південна Корея – 3 медалі (золото – 1, срібло – 0, бронза – 2)

17. Казахстан – 1 медаль (золото – 1, срібло – 0, бронза – 0)

18. Велика Британія – 5 медалей (золото – 0, срібло – 4, бронза – 1)

19. Австрія – 6 медалей (золото – 0, срібло – 2, бронза – 4)

20. Іспанія – 2 медалі (золото – 0, срібло – 1, бронза – 1)

21. Швеція – 1 медаль (золото – 0, срібло – 1, бронза – 0)

22. Нова Зеландія – 2 медалі (золото – 0, срібло – 0, бронза – 2)

23. Бельгія – 1 медаль (золото – 0, срібло – 0, бронза – 1)

23. Хорватія – 1 медаль (золото – 0, срібло – 0, бронза – 1)

23. Польща – 1 медаль (золото – 0, срібло – 0, бронза – 1)

У рамках першого дня Паралімпіади-2018 українські спортсмени здобули одну золоту, одну срібну та три бронзових нагороди. "Золото" здобув Віталій Лук'яненко, "срібло" виборола Оксана Шишкова у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок з вадами зору. Бронзу здобули Людмила Ляшенко у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок стоячи, Ігор Рептюх – у біатлонній гонці на 7,5 кілометра серед спортсменів стоячи та Анатолій Ковалевський – у біатлонному спринті на 7,5 кілометра серед чоловіків з вадами зору.

Другого дня Паралімпіади Максим Яровий приніс Україні другу золоту медаль, здобувши перемогу у лижних перегонах на 15 кілометрів серед чоловіків.

На третій день змагань українські спортсмени завоювали ще три нагороди. "Золото" здобув Ігор Рептюх у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи). Оксана Шишкова завоювала "срібло" у лижних гонках на відстань 15 кілометрів (з вадами зору). Людмила Ляшенко стала бронзовою призеркою на дистанції 15 кілометрів (стоячи).

Четвертого дня Паралімпіади українці завоювали аж 6 медалей: 2 золоті, 2 срібні та дві бронзові. Чемпіоном у біатлонній гонці на 12,5 км (сидячи) став Тарас Радь, відірвавшись від найближчого переслідувача більш ніж на одну хвилину. Оксана Шишкова здобула "золото" в гонці на 10 кілометрів (з порушенням зору). У біатлонній гонці на 12,5 км (з порушенням зору) срібну медаль здобув Олександр Казик, а третім став також українець Юрій Уткін. Ігор Рептюх додав до своїх золотої та бронзової медалей ще й срібну, посівши друге місце в індивідуальній гонці на 12,5 км стоячи. А Людмила Ляшенко поповнила скарбничку збірної України "бронзою" в гонці на 10 км.

На п'ятий день змагань Україна здобула одну бронзову медаль. Оксана Шишкова фінішувала третьою у лижному спринті на 1,5 кілометра (з порушенням зору).

На шостий день Паралімпіади не було змагань за участю України, тож у нашій скарбничці, як і напередодні, 16 медалей. Втім, наша збірна опустилася у медальному заліку на п'яте місце: 15 березня нашу команду випередили Словаччина та Франція. Нагадаємо, США посідають першу сходинку, а нейтральні паралімпійські атлети (Росія) – другу.

Сьомого дня змагань українська команда здобула ще три медалі: одну золоту і дві срібні. Біатлоністка Оксана Шишкова фінішувала другою в гонці на 12,5 км (з порушенням зору). А в чоловічій гонці на 15 км (з порушенням зору) золоту медаль здобув Віталій Лук'яненко, Олександр Казик став другим.

У передостанній, восьмий змагальний день паралімпійське срібло Україні приніс Григорій Вовчинський, показавши другий найкращий результат у лижній гонці на 10 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Бронзу в скарбничку збірної України поклав Максим Яровий у лижних гонках на дистанції 7,5 кілометра серед чоловіків у категорії "сидячи".

10.04.2018 о 14:13
Цукерберг напередодні свідчень в Конгресі вибачився за скандал з...
28.03.2018 о 12:47
Пожежа в Кемерові: СК РФ порушив справу проти українського пранкера
27.03.2018 о 13:34
Трагедія в Кемерові: віце-губернатор став на коліна перед місцевими...
26.03.2018 о 13:14
Схудла, змарніла: адвокати відвідали Савченко у СІЗО
23.03.2018 о 12:26
Савченко загрожує довічне ув’язнення, – прокурор
22.03.2018 о 16:12
Генпрокуратура попросить суд заарештувати Савченко без можливості...
22.03.2018 о 15:53
Савченко затримали (фото, відео)
22.03.2018 о 12:16
Луценко прибув до парламенту, щоб надати факти протиправної...
22.03.2018 о 11:29
Савченко і Рубан збиралися обстріляти кортеж Порошенка з гвинтівки...
22.03.2018 о 09:27
Савченко зверталась до офіцерів спецназу із пропозицією повалити...
19.03.2018 о 17:14
Самогубство Волошина: Заступниця розповіла, що його змушували...
19.03.2018 о 16:03
У Миколаєві під будівлю ОДА принесли паперові літачки у пам'ять про...
Сьогодні о 20:37
Поліція взялась за молодиків, які розігнали табір ромів у Києві
Сьогодні о 20:19
В Україні почала роботу Координаційна рада з реформування енергетики
Сьогодні о 19:59
Українські хакери показали координати бази окупантів у Луганську, де...
Сьогодні о 19:38
В Білорусі хокеїсти влаштували масову бійку під час матчу
Сьогодні о 19:16
З початку доби бойовики 33 рази відкривали вогонь по українських...
Сьогодні о 18:58
Слідчі перевірять напад на журналістів каналу «1+1» на Київщині
Сьогодні о 18:36
В окупованому Криму розпродають санаторії та готелі
Сьогодні о 18:14
Розгон табору ромів на Лисій горі в Києві (відео)
Сьогодні о 17:41
Супрун радить дотримуватися 5 правил, щоб зберегти здоров'я зубів
Сьогодні о 17:09
Гройсман порадив керівництву УЗ поїздити нічними поїздами
Сьогодні о 16:51
Під виглядом реформування прописки хочуть ввести перевірки,...
Сьогодні о 16:28
Порошенко заявив про необхідність запустити Вільху в серійне...
Сьогодні о 16:10
Уряд затвердив тариф на первинну медичну допомогу в розмірі 370 гривень
Сьогодні о 15:59
Секс і нічого особистого: в Україні вийшов трейлер фільму з Сергієм...
Сьогодні о 15:44
Труханов на сесії одеської міськради вперше заговорив українською
Досьє Плотницький Ігор Венедиктович

81249 dd17 mm03 yy2018 2018 март березень весна медаль medaille знак Паралімпійські ігри Паралімпійські ігри Паралімпіада 81249 dd17 mm03 yy2018 2018 vfhn ,thtptym dtcyf vtlfkm medaille pyfr Gfhfksvgsqcmrs suhb Gfhfksvgsqcmrs suhb Gfhfksvgsflf 81249 dd17 mm03 yy2018 2018 ьарт березень весна ьедаль medaille знак Паралыьпыйськы ыгри Паралыьпыйськы ыгри Паралыьпыада