Досьє Пасішник Андрій Петрович

Астролог шокував прогнозом Зеленського і України на 5 років

Доля України та Володимира Зеленського тісно переплетені.

Україну чекають неймовірні зміни, а у Зеленського є всі шанси увійти в історію. Чого очікувати від нового глави держави? Про це говорить професійний астролог Юлія Маріна в коментарі EJ, повідомляє «Є!».

З приходом на пост президента України неординарного Володимира Зеленського багато занепокоїлися про долю нашої держави. Інтерес до майбутнього завжди великий. Але коли в країні відбувається стільки подій, підказки зірок дуже цінні, - говорить Юлія.

Саме він зможе взяти той курс, якого бажають більшість українців і ось чому.

Час народження взято з роликів на ютубі, коли він йшов реєструватися в президенти, сказав, що народився в 14.00. Володимир Зеленський по знаку зодіаку Водолій, а його управитель Уран.

Це дуже товариська, доброзичлива, волелюбна, толерантна і неординарна людина. Водолії - це люди, які завжди роблять все по-своєму, відкривають світові щось нове, не бояться йти вперед і сприяти прогресу. Це добрі, відкриті, приємні, толерантні особистості. Уран - це і є планета свободи, рівності, технологічного прогресу, руйнування старих кліше і ієрархії. Всі рівні, всі вільні, всі мають однакові права і свободи. Світ йде в бік індивідуальної реалізації себе. Кожен може досягти успіху, стати щасливим, знаменитим, реалізуватися. І саме такі цінності несе в світ Володимир Зеленський, - стверджує астролог.

Підтвердженням цього служить атмосфера в його команді 95 Квартал, де є дружна команда однодумців. Саме таким Володимир Зеленський бачить майбутнє України - майбутнє однодумців, щасливих і реалізованих людей в сильній, цілісній, незалежній країні. Він готовий йти в ногу з Європою, просувати європейські цінності і стандарти, вести Україну в прогресивне майбутнє.

Україна буде в ЄС

Крім того, асцендент (1 будинок гороскопу) Зеленського в Близнюках. Це дипломат, який вміє з усіма домовлятися, який доброзичливий, ввічливий, рухливий, активний, відкритий для переговорів і налагодження зв'язків. Це ми бачимо з перших днів президентства Володимира Зеленського. Він активно і досить успішно веде переговори з лідерами різних держав, знаходить підтримку своїх ініціатив і готує кардинальні дії.

Це дуже продумана, розумна, стратегічна людина. У нього завжди є запасний план, його дії завжди логічні і ретельно продумані, всі його кроки - це складні і важливі ланки в ланцюжку його плану. Також це досить стресостійка особистість. Саме працюючи в стресі і з великим напруженням Володимир Зеленський може бути найбільш ефективним і продуктивним. Ця людина може витримувати великі навантаження.

Варто додати, що, незважаючи на безліч планет в падінні, складні конфігурації натальної карти, Володимир Зеленський домігся успіху і став любленим багатьма людьми артистом, а тепер і президентом. Це означає, що він не боїться труднощів і випробувань, завжди йде вперед, готовий перемагати свої слабкості і мінливості долі. Це велика особистість, оскільки свої недоліки він перетворює в плюси.

За східним гороскопом Володимир Зеленський Вогняна Змія. Змія уособлює хитрість, мудрість, чемність, вміння домовитися з ким завгодно. Стихія показує цілі людини. Володимира не цікавлять гроші. Його цікавлять досягнення. Люди вогненної стихії - це благородні, відважні воїни, які йдуть до своїх цілей і головна нагорода для них - перемога. (Петро Порошенко зодіаку теж Змія, але Земляна. Він теж мудрий і хитрий, але мета його - збагачення, матеріальний достаток).

Що сталося в день виборів?
Вибори нового президента України 21 квітня 2019 року і дебати напередодні цієї події показують нам долю і держави, і нового президента Володимира Зеленського.

Вибори відбулися на тлі повного місяця в Скорпіоні на опозиції до з'єднання Сонця і Урана в Тільці. Повний місяць був як раз в день дебатів 19 квітня. Що це означає? Повний місяць - це завжди перелом, кардинальна зміна, конфлікт, боротьба, протистояння. Уран - це планета змін, прогресу, свободи, неординарності, нових віянь, рівності, особистісної реалізації, свобод і прав людини.

Дебати на стадіоні наочно показали цю боротьбу, цей переломний момент і цю перемогу на виборах. (Стадіон - це дуже в стилі Урана). Саме напередодні виборів Уран перейшов в Телець на цілих 7 років! Це переломний момент, момент кардинальних змін. І саме ця планета є управителем Водолія - ​​сонячного знака Володимира Зеленського.

Сталося те, чого так чекала Украна - перелом, кардинальні зміни, фатальна, доленосна подія. До влади прийшла людина, яка поведе Україну до процвітання, прогресу або нових можливостей. І символічно на іншій стороні - Чорний Місяць був у Терезах в сполученні з Сонцем колишнього президента України Петра Порошенка. І це була його поразка.

Думаю, говорити про долю України і Володимира Зеленського не варто. Всі і так розуміють, який курс ми беремо і куди йдемо. Почався новий етап для нашої держави. 

Гороскоп України
Останнім днем ​​народження України астрологи в усьому світі вважають день Незалежності - 24 серпня 1991 р час 14:59 після полудня за Гринвічем. (Час з «Книги світових гороскопів» Ніколаса Кемпіон)

Україну відрізняє цілеспрямованість, прагнення до незалежності, консервативність, обережність і повільний, але впевнений ріст. Асцендент в Козерозі говорить про ці якості, а ретро-Сатурн в своїй обителі Водолія підтверджує той факт, що Україна і українці досягнуть своїх цілей. Там же, в 1 будинку включений і знак Водолія - ​​прагнення до прогресу, свободам і правам, рівності, розвитку.

Україна і українці прагнуть домогтися свого чого б це їм не коштувало. І Президент Зеленський буде служити Україні і допоможе їй у всіх її цілі. МС (точка цілей) України в Скорпіоні говорить про те, що українці - це дуже наполегливі, цілеспрямовані, сильні особистості. Цілі України - сильні, глибокі, але внутрішні. Це означає, що нам потрібно почати з себе, зі змін всередині країни, всередині кожного з нас. І тоді зміняться і зовнішні обставини.

Україна стане могутньою державою
Місячний вузол (наша опора) знаходиться в знаку сім'ї, роду, цінностей. А висхідний (наші цілі) знаходиться в знаку досягнень, роботи, самоствердження. На Україну чекає велике майбутнє і Україна - велика держава. Але нам потрібно почати з себе, всередині країни, створити міцний фундамент, і тоді ми прийдемо до успішної, процвітаючої цілісної незалежної України.

06.09.2019 о 15:59
Тюремники пояснили, чому Зайцева у виправному центрі, а не в колонії
05.09.2019 о 17:24
Глава МЗС Нідерландів про звільнення Цемаха: новини з Києва...
05.09.2019 о 16:25
Звільнення Цемаха є ознакою змови та держзради - нардеп
05.09.2019 о 09:17
Звільнення Кличка: киянам призначають гауляйтера - екснардеп
04.09.2019 о 15:23
Вибух на подвір’ї ректора: стало відомо, що було у записці...
03.09.2019 о 11:57
Рада проголосувала за зняття недоторканності
31.08.2019 о 09:20
Українського режисера Олега Сенцова немає ні в московському...
30.08.2019 о 09:49
Обмін полоненими: з'явився попередній список
30.08.2019 о 07:41
До України повертаються Сенцов ті інші політв'язні
28.08.2019 о 17:10
Названо причину пожежі в одеському Токіо Стар
27.08.2019 о 09:28
З'явилися нові деталі щодо ДТП з тещею Притули
26.08.2019 о 15:00
На Харківщині принесли вінки, могильний хрест і сокиру до офісу та...
25.08.2019 о 18:02
У Дніпрі діти облили бензином і підпалили 8-річного хлопчика
25.08.2019 о 15:06
Під Києвом поліцейський оштрафував сім’ю, яка попросила...
25.08.2019 о 09:00
Поліція відкрила близько 300 кримінальних проваджень за незаконний...
Сьогодні о 16:24
Зеленський підписав закон про підвищення штрафів за перевантажені...
Сьогодні о 15:49
Міністерка освіти Новосад пообіцяла зберегти Нову українську школу
Сьогодні о 15:48
Обласні ради звернулися до Зеленського із проханням відтермінувати...
Сьогодні о 15:33
Легені 19-річного хлопця забилися маслом для вейпа
Сьогодні о 15:19
Медведчук розкритикував ідею прем'єр-міністра Гончарука з'єднати...
Сьогодні о 14:47
Коломойський може зіпсувати Зеленському репутацію, – Bloomberg
Сьогодні о 14:13
У Богдана з'явилася нова заступниця
Сьогодні о 14:03
У проекті Бюджету 2020 підвищення зарплат освітянам наразі нема, треба...
Сьогодні о 13:21
«Не мовчіть!»: Зеленський закликає українців повідомляти про...
Сьогодні о 13:17
Влада Ірану дозволила жінкам ходити на футбол після 40 років заборони...
Сьогодні о 13:06
Вбивство Михайла Круга розкрито
Сьогодні о 12:09
Alyona Alyona отримала музичну нагороду у Гамбурзі (фото)
Сьогодні о 11:53
Зеленський підписав закон про імпічмент президента
Сьогодні о 11:43
#ЧашкаПрем'єра: Гончарук став відеоблогером (відео)
Сьогодні о 11:32
Російські військові на навчаннях упустили з літака два броньовики
Досьє Богатирьова Раїса Василівна

90739 dd10 mm06 yy2019 2019 июнь червень лето літо Україна Зеленський астрологи передбачення 90739 dd10 mm06 yy2019 2019 b.ym xthdtym ktnj ksnj Erhf]yf Ptktycmrbq fcnhjkjub gthtl,fxtyyz 90739 dd10 mm06 yy2019 2019 июнь червень лето лыто Украъна Зеленський астрологи передбачення