Політика
6 липня 2020
Росія відповіла на заяви ВМС України про можливість повномасштабної війни
У Держдумі РФ закликають Україну не вступати у навмисну військову конфронтацію, інакше це закінчиться плачевно
news-image

Повномасштабна військова конфронтація з Росією завершиться для української армії фатально, тому не потрібно поспішати з подібними заявами. Про це заявив перший заступник голови комітету Держдуми з оборони Росії Андрій Красів,- передає "Інтерфакс", пише «Є!».

Зазначимо, що вчора повідомлялося про заяву командувача  військово-морськими силами ЗСУ Олексія Неїжпапи про мобілізацію збройних сил на морі, оскільки Росія може почати наступ із Криму в Херсонську область.

Ця заява досягла керівництва Росії і там закликають Україну не "гратися з долею".

В України є якась армія, вона проводить паради, але до реальних бойових дій збройні сили України не готові. Якщо вони зважаться на якусь провокацію, для України все може закінчитися дуже плачевно. Нехай згадають сумний досвід Михайла Саакашвілі", - зазначив Красів, маючи на увазі російсько-грузинську війну.

При цьому чиновник зазначив, що сама Російська Федерація не має наміру вести ніяких завойовницьких воєн і готова підтримувати добросусідські відносини.

Нам здавалося, що з новим президентом в Україні повинна настати нормалізація, але, на жаль, цього не відбувається", - поскаржився Красов.

Також читайте: Військово-політичний конфлікт України і Росії незабаром загостриться, - політтехнолог

Читайте також:Військово-політичний конфлікт України і Росії незабаром загостриться, - політтехнолог