Україна
4 серпня 2020
У МОЗ розповіли, які ліки від коронавірусу тестують в Україні
МОЗ назвав лікарські засоби, що можуть у майбутньому застосуватися для лікування коронавірусу
news-image

В Україні наразі зареєстровані чотири лікарські засоби, які можуть у майбутньому застосовуватися для лікування COVID-19. Зараз ці ліки проходять клінічні випробування, що дозволить засвідчити чи спростувати ефективність препаратів при коронавірусній хворобі. Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов 4 серпня, пише «Є!».

Зокрема, йдеться про лікарські засоби "Корвітин" та "Аміксин". Як розповіли у МОЗ, їх вже використовують в Україні при інших захворюваннях, наприклад, серцево-судинних. А саме хвороби серця негативно впливають на перенесення коронавірусу.

Механізм проведення клінічних випробувань є практично однаковим майже в усіх країнах світу. І в Україні законодавство гармонізоване з Європейським Союзом", - зазначив міністр.

Поки що тривають дослідження та є непогані попередні результати, але говорити про конкретні висновки, вважають у МОЗ, зарано.

Після закінчення всіх цих випробувань ми відразу повідомимо, чим завершилися дослідження. Маємо надію, що ліки будуть ефективними при лікуванні тих чи інших станів, які виникають при COVID-19", - сказав Степанов.

Міністр додав, що у світі поки не існує лікарського засобу, який був би прописаний в інструкції для лікування коронавірусної хвороби.

Також читатйте: Кабмін зняв заборону на експорт масок і респіраторів

Читайте також:В Україні зафіксовано 1061 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19