Політика
14 жовтня 2020
Пальчевський вважає, що в Україні повинен бути комплексний підхід до закупівлі вакцини і препаратів для лікування COVID-19
Політик висловив обурення тим, що замість реалізації дієвих механізмів у боротьбі з коронавірусом в період активного росту захворюваності по країні, чиновники лише звітують про виділені кошти з держбюджету на ці потреби.
news-image

Кандидат в мери Києва від політичної сили «Перемога Пальчевського» Андрій Пальчевський рекомендував використовувати комплексне рішення при закупівлі вакцини і ліків від коронавірусу, використовуючи зарубіжний досвід. Про це він повідомив в ефірі телеканалу Україна 24.

Необхідно провести підготовку громадської думки до того, що повинна бути багатовекторність в закупівлі вакцин і препаратів, які показали особливу ефективність в боротьбі з коронавірусом. До них відноситься гормон дексаметазон. Також до них відносяться препарати, в яких використовуються антитіла тих людей, які вже перехворіли. Це працює в Італії, США. А у нас цього немає ... », - сказав Пальчевський.

Він висловив обурення тим, що замість реалізації дієвих механізмів у боротьбі з коронавірусом в період активного росту захворюваності по країні, чиновники лише звітують про виділені кошти з держбюджету на ці потреби.

Зате нам розповідають в самий кризовий період, що вони виділили гроші на боротьбу з COVID-19. Це ж наші з вами гроші вони виділяють. Обурює те, що відбувається», - заявив Пальчевський.

Нагадаємо, що гроші з антикризового фонду по боротьбі з коронавірусом пішли на будівництво доріг – 35 млрд грн.; на апарати ШВЛ, ПЛР-тести і доплати лікарям – 8,3 млрд грн.; на допомогу безробітним – 8 млрд грн.

Раніше стало відомо, що у «Слузі народу» скандал: за що нардеп Качура вирішив подати до суду на колегу. У "Слузі народу" розгорівся скандал між народними депутатами Олександром Качурою та Єлизаветою Богуцькою.

Також ми писали, що до другого туру виборів мера виходять Пальчевський і Кличко, – букмекери. Згідно з останніми котируваннями, найбільші шанси на перемогу у чинного міського голови Віталія Кличка.

До речі, Пальчевський заявив, що українці платять за комуналку в кишені олігархів. Андрій Пальчевський вважає неправильним, що постачальники комунальних послуг перейшли в приватну власність і контролюються представниками олігархів.