17 червня 2015
Білоруський і грузинський борці побилися на Іграх в Баку
Обох спортсменів дискваліфікували.

Борці з Білорусі та Грузії побилися під час поєдинку в рамках Європейських ігор у Баку, обох спортсменів дискваліфікували, передає «Єдність» із посиланням на X-sport.

Інцидент стався в ході чвертьфіналу змагань з вільної боротьби у ваговій категорії до 57 кг між білорусом Владиславом Андрєєвим і грузином Володимиром Хінчегашвілі.

За рахунку 2:1 на користь Андрєєва суперник дав йому ляпаса. Після того як білоруський спортсмен відповів на це тим же, між борцями почалася бійка, і судді розняли їх.

У зв'язку з бійкою поєдинок був перерваний, і обох спортсменів видалили з килима.

За рішенням суддів обидва борця дискваліфіковані, їм присуджені технічні поразки (0: 4).

У фіналі цієї вагової категорії за золото будуть боротися росіянин Віктор Лебедєв та Марсель Евальд з Німеччини.