Події
10 серпня 2015
Прокуратура взялася за мера Донецька через його співпрацю з бойовиками
Прокуратура Донецької області відкрила кримінальне провадження стосовно мера Донецька Олександра Лук'янченка та колишнього голови Донецької обласної державної адміністрації Андрія Шишацького за сприяння самопроголошеної "Донецької народній республіці".
news-image

Як повідомляє «Єдність», про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на запит народного депутата Наталії Веселової.

За дорученням Генеральної прокуратури України відповідна перевірка здійснена прокуратурою Донецької області. За її результатами, слідчим управлінням 16 липня 2015 розпочато кримінальне провадження за фактами участі Донецького міського голови Олександра Лук'янченка, секретаря Донецької міської ради Сергій Богачева, колишнього начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області Романа Романова, а також голови Донецької обласної державної адміністрації Андрія Шишацького в діяльності терористичної організації "Донецька народна республіка", - повідомили у прокуратурі.

За словами правоохоронців, проти всіх чиновників порушили кримінальну справу за їх сприянню діяльності бойовикам, а також за прояви сепаратизму, передбачену частиною першою статті 258-3 Кримінального кодексу України.

 

Читайте також: Євросоюз вирішив допомагати українцям набирати нових прокурорів