новини

Арбузов, Курченко, Клименко мають своїх агентів у парламенті, - Народний фронт

Сергій Пашинський коментує провал законопроекту, який дозволить повернути гроші Януковича.

Сергій Пашинський, представник депутатської фракції політичної партії "Народний фронт", під час брифінгу сказав про те, що вчора було фактично заблоковано прийняття законопроекту 40/57 про конфіскацію активів Януковича та його оточення.  Про це повідомляє кореспондент «Є!»

"Хочу ще раз звернути увагу на цинізм, демагогію та брехню деяких політиків, які з цієї трибуни нам розказують про захист інтересів держави, обороноздатність, пенсії, а коли справа доходить до прямих обов'язків, а саме голосування за ті чи інші законопроекти, фактично показують, що вони є агентами впливу Януковича та його оточення"

Нардеп зазначив, що законопроект 40/57 п'ять разів ставився на голосування і зрештою був провалений. 

"Я хочу звернути увагу, що саме з цих коштів у бюджеті закладено 7 млрд гривень на модернізацію та закупівлю озброєння, саме з цих коштів закладено 2 млрд гривень на розвиток космічної галузі, саме з цих коштів закладено підвищення соціальних стандартів, пенсій та інших виплат. І цинізм, який ми з вами вчора бачили, просто зашкалює"

Пашинський озвучив низку, за його словами, брехливих версій, чому депутати не голосують. Версія №1: начебто кошти збираються конфіскувати без рішення суду.

"Це неправда. Закон передбачає дворівневу, а саме, першу інстанцію - апеляційний суд, процедуру вилучення цих коштів"

Версія №"2: ці рішення будуть відмінені в європейському суді з прав людини. 

"Це брехня. Подібні закони зараз є у близько двадцяти європейських країнах. Коли писався цей закон, за основу бралося саме європейське законодавство"

"Брехня №3. Цей закон буде розповсюджуватися на всіх. Неправда. Там є три статті кримінального кодексу, які чітко регламентують: якщо людина більше ніж півроку в розшуку, якщо вона не з'являється на допит, і тільки тоді запускається ця норма закону. І  таких брехливих тез навколо прийняття цього закону запускається в інформаційний простір безліч"

На думку нардепа, цьому є лише одне пояснення.

"Всі ці Арбузови, Курченки, Клименки уже мають тут своїх агентів, вони вже розділили ці арештовані кошти між собою, вони вже поділили ці доходи і тільки чекають, щоби правоохоронні органи відвернулися від цієї ситуації і за допомогою корумпованих судів повернути ці коти собі назад"

16 березня 2016, 13:01

 

Loading...

До теми

Авторизація