новини

У МНС Росії проігнорували дзвінок хлопчика, який тонув в озері Карелії

Рятувальники поклали трубку і дитина загинула.

Один із російських школярів, який загинув на карельському озері Сямозеро, під час трагедії додзвонився рятувальникам, однак вони поклали слухавку, передає «Є!» з посиланням на російські джерела.

Про це у соцмережі написала московська вчителька Марина Нефьодова, яка зустрічала школярів, які вижили внаслідок трагедії.

Хлопець подзвонив російським надзвичайникам, однак замість допомоги ті порадили йому не бавитися і поклали слухавку. Згодом дитина потонула.

Я підійшла до столу в пансіонаті (туди привезли дітей з аеропорту), але дівчинка з бабусею відправилися за речами, а хлопчик слухав мене, яка пояснювала, навіщо мені їхній телефон, і тихо пив сік зі склянки. Кивнувши головою, він раптом сказав: "Скажіть, а як так могло статися: з нами був хлопчик Женя, найменший ... Потім ми почали тонути ... Женя якось додзвонився до МНС (думаю, це був номер 112), закричав, що ми тонемо, і просив про допомогу. Йому сказали, щоб він не бавився, і повісили трубку... Він потонув, – написала Нефьодова у Facebook.

Російські ЗМІ раніше писали, що надзвичайники почали операцію із порятунку дітей лише через 18 годин після трагедії.

Нагадаємо, 18 червня учасники дитячого оздоровчого табору "Парк-Готель Сямозеро" на човнах потрапили у шторм на озері Сямозеро в Пряжинському районі Карелії. На трьох човнах перебували 47 дітей та четверо дорослих інструкторів. У шторм човни перекинулись і затонули. У результаті 13 дітей загинуло. Один із загиблих не був зареєстрований в таборі, пошуки тривають.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за статтею "Надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб".

Траур за загиблими на озері дітям 20 червня оголошено в Карелії і в Москві.

Читайте також: Трагедія в Карелії: діти пропонували скасувати вихід на озеро через шторм, але інструктори наполягли

21 червня 2016, 16:00

 

Loading...

До теми