Суспільство
7 жовтня 2016
Євродепутат, що потрапив до лікарні після бійки, прокоментував свій стан (відео)
Британський депутат потрапив до лікарні з Європарламенту.
news-image

Євродепутат Стівен Вулф, якого вчора доправили до лікарні прямо із будівлі Європейського парламенту у Страсбурзі, після медичного огляду заявив, що у нього "немає крововиливу у мозок". Про це йдеться у заяві на його офіційному сайті, передає «Є!» із посиланням на Європейську правду.

На даний момент я відчуваю себе яскравіше і щасливіше, ніж завжди. В якості запобіжного заходу, я залишаюся в лікарні на ніч і чекаю повторних аналізів, щоб переконатися, що все в порядку. Єдиним наслідком на даний момент є певне оніміння на лівій стороні обличчя, - сказав Вулф.

Телеканал ITV опублікував відео на якому видно, як Вулф лежить в коридорі на одному із поверхів будівлі Європарламенту і йому надають допомогу лікарі.

Раніше британські ЗМІ повідомляли, що євродепутата вдарили по обличчю, після чого він вдарився головою під час падіння, в результаті у нього стався крововилив у мозок.

За непідтвердженою інформацією, Вулфа вдарив інший британський євродепутат з UKIP Майк Хукім.

Вулф є головним претендентом на лідерство у Партії незалежності Великої Британії UKIP. Речник UKIP раніше заявив, що Вулфу "раптово стало погано" і його забрали до лікарні для проходження обстеження.

Читайте також: Депутат Європарламенту випав з вікна під час бійки