новини

Кличко приїхав звітувати про свою роботу на снігоприбиральній машині (фото, відео)

Мер столиці звітує перед киянами.

Київський міський голова Віталій Кличко розпочав свй звіт за рік роботи на посаді мера, передає «Є!»

Місце для цього заходу обрано доволі незвичайне - Тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо №1 (вул. М. Максимовича, 32-А).

Незвичайною та оригінальною була й поява мера столиці.

Віталій Кличко приїхав до журналістів і громадськості на снігоприбиральній машині.

На початку промови, зокрема, мер зазначив, що своїм першочерговим завданням бачив створення нової системи управління містом "з відкритістю всіх процесів, прозору та технологічну".

З першого дня ми почали звільняти корумпованих чиновників та проводити аудит комунальних підприємств. І продовжуємо це робити, - зауважив Віталій Кличко.


Мер звернув увагу на те, що Київ – перше місце, де був запроваджений відкритий бюджет міста та прозорі тендери, запрацювали електронні петиції, розроблена Рамкова антикорупційна програма, а також розпочато призначення керівників комунальних підприємств через відкриті конкурси.

Запровадження прозорої системи управління вже дає відчутні результати. Адже гроші, які раніше осідали в кишенях хабарників, сьогодні йдуть до бюджету міста та витрачаються на потреби киян. Завдяки цьому нам вдалося за два роки значно збільшити видатки на освіту (53 %), на медицину (34 %), на соціальний захист (75 %), на транспорт та дорожнє господарство (117 %), на фізичну культуру та спорт (110 %), - зазначив київський голова.


Звіт мера триває.

Читайте також: Луценко у Раді зачитує звинувачення щодо Новинського

8 грудня 2016, 10:59

 

Loading...

До теми

Авторизація