новини

«Укрзалізниця» досі залишається збитковою через шалену корупцію, – Омелян

Корупційні схеми виводять з Укрзалізниці десятки мільярдів гривень.

Міністр Інфраструктури Володимир Омелян заявив, що заявив, на його думку корупційні схеми виводять з Укрзалізниці десятки мільярдів гривень і роблять компанію збитковою.

Про це він сказав у ефірі 24 каналу, передає «Є!».

Він нагадав, що спочатку в керівництві УЗ заявляли, що спочатку 2015 року підприємство стало прибутковим та ліквідувало борг у 16 мільярдів гривень. Наступного року навіть продемонструвало прибуток у 300 мільйонів.

Це було відверте маніпулювання громадською думкою. Бо вони взяли ці цифри з міжнародної фінансової звітності, яку проходить УЗ і демонструє зовсім інші цифри і за цією звітністю підприємство зберегло збитковість у 3 мільярди гривень, – сказав урядовець.

Він також додав, що, дійсно, за національною звітністю УЗ продемонструвало ліквідацію боргу у 600 мільйонів та зростання прибутковості у 300 мільйонів гривень. Але у 2016 році було піднята вартість вантажних перевезень на 15%, що дало прибутків на 3,8 мільярдів.

Тобто, не зрозуміло, куди поділась сума у понад 3 мільярди гривень. Про це в УЗ теж не хочуть говорити, – заявив Омелян.

28 січня 2017, 18:47

 

Loading...

До теми

Авторизація