Події
3 березня 2017
Групи смерті: хлопець влаштував «полювання» на кураторів (відео)
Протягом всього періоду перебування в "групи смерті" йому вдалося відговорити від суїциду двох неповнолітніх дівчат.
news-image

У Миколаєві хлопець влаштував полювання на кураторів "груп смерті", які в соціальних мережах підштовхують підлітків до суїциду, передає «Є!», посилаючись на прес-службу Нацполиции.

Наголошується, що 18-річний хлопець навмисно вступив в одну з смертельних спільнот і імітував самогубство. За його словами, він разом зі своїми товаришами вирішив викривати кураторів з "груп смерті". А для того, щоб "знати ворога в обличчя", вступив в одну з таких спільнот і протягом двох тижнів справно "виконував" усі завдання координатора.

Насправді хлопець тільки імітував нанесення собі тілесних пошкоджень різних частин тіла, малюючи порізи акварельною фарбою.

Коли ж настав час виконати фінальне завдання, молодий чоловік написав прощальний пост у соціальній мережі, до якого додав своє фото, зроблене нібито в останні хвилини життя з самого верхнього поверху миколаївського незавершеного будівництва.

Житель Миколаєва розповів, що протягом всього періоду перебування в "групи смерті" йому вдалося відговорити від суїциду двох неповнолітніх дівчат.