Політика
2 квітня 2017
Екс-радник Трампа зізнався, що отримував переводи коштів від Росії
Білий дім опублікував дві декларації.
news-image

Колишній радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн у своїй первісній декларації приховав платежі, отримані в 2015 році від російських компаній, зокрема від телеканалу RT, "Лабораторії Касперського" і авіакомпанії "Волга-Дніпро", інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

"Зокрема, Білий дім опублікував дві декларації. Одна з них підписана Флінном 11 лютого ще до відставки, друга – 31 березня. У другій колишній радник президента зазначив, що отримував гонорари за виступи на заходах, організованих російським телеканалом RT, американської дочірньої компанією "Лабораторії Касперського" і американською компанією, пов'язаної з вантажним перевізником "Волга-Дніпро", - йдеться в повідомленні.


Скільки саме отримав Флінн за співпрацю з цими компаніями, у декларації не вказувалося, але перераховані доходи були вказані в розділі "джерела доходу, що перевищують 5 тисяч доларів в рік". У більш ранньому звіті Флінн вказав, що отримав гроші за виступи, однак не називав конкретних компаній. В середині березня Bloomberg з посиланням на документи, опубліковані конгресменами-демократами, писав, що Флінн отримав у 2015 році в загальній складності понад 56 тисяч доларів від компаній, пов'язаних з Росією.

Пізніше "Лабораторія Касперського" підтвердила, що заплатила Флинну. У компанії уточнили, що дочірня структура "Лабораторії Касперського" заплатила "гонорар Флінна за виступ на форумі з кібербезпеки у Вашингтоні в 2015 році". Флінн пішов у відставку всього через 24 дні після свого призначення на цей пост на тлі політичного скандалу. Він розгорівся після того, як стало відомо, що він приховав свої переговори з послом Росії в США Сергієм Кисляком.

Читайте також: Іванка Трамп працюватиме на держслужбі, але без зарплати