новини

Поліція повідомила нові подробиці масштабної пожежі в Одесі

Масштабна пожежа на ринку "Північний".

Увечері 22 квітня в Одесі на території ринку "Північний" вогонь розповсюдився на площі, що складає близько 700 квадратних метрів, і у підсумку знищив і пошкодив 149 торгівельних об’єктів.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба Патрульної поліції Одеси.

За словами правоохоронців, локалізацією пожежі займалися співробітники ДСНС , натомість поліцейські допомагали рятувати майно власникам тих павільйонів, які розташовувалися неподалік епіцентру пожежі.

Внаслідок тривалого перебування на задимленій території шестеро поліцейських зазнали отруєння слідами горіння синтетичних матеріалів і побутової хімії. Їм було надано необхідну медичну допомогу, – наголосили у поліції.

Також зазначається, що на місці інциденту правоохоронці продовжують нести службу за для забезпечення порядку та попередження фактів мародерства.

Перевіряється інформація щодо ймовірності пожежі внаслідок займання електропроводки в одному з павільйонів. Сума завданого матеріального збитку встановлюється. Жертв немає, – додала прес-служба Патрульної поліції Одеси.

Зауважимо, що матеріали за цим фактом зареєстровано у встановленому законом порядку.

Крім того, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

23 квітня 2017, 20:28

 

Loading...
Loading...

До теми