Суспільство
10 червня 2017
У Донецькій області понад 380 тисяч мешканців залишилося без водо- й електропостачання. В Авдіївці немає газу – ДСНС
Підвезення води мешканцям п'яти районів Донецької області здійснюють погодинно.
news-image

Понад 380 тис. мешканців п'яти районів Донецької області через пошкодження високовольтних ліній електропередач залишилося без водо- й електропостачання, повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України, передає «Є!».

На 7.00 10 червня води немає в Покровському, Селидівському, Волноваському, Добропільському та Мар'їнському районах області. Підвезення води здійснюють погодинно.

На даний час необхідність підвозу води відсутня. За умови погодинної подачі води можливість забезпечення населення водою може становити три–чотири доби, – уточнили у службі.

Крім того, у відомстві зазначили, що поблизу Авдіївки був пошкоджений газопровід, унаслідок чого приблизно 22 тис. мешканців залишилося без газопостачання.

Станом на 7.00 10 червня газопостачання в Авдіївці відсутнє. Проведення ремонтно-відновлювальних робіт неможливе у зв'язку з небезпекою для працівників, – підкреслила прес-служба.

У відомстві також нагадали, що 8 червня внаслідок бойових дій у Ясинуватському районі Донецької області поблизу села Василівки (непідконтрольна Києву територія) сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону, який забезпечує водою три фільтрувальні станції на підконтрольній території, а саме: Карлівську (с. Карлівка), Великоанадольську (м. Волноваха) та Старокримську (м. Маріуполь).

Вирішують питання щодо відновлення електропостачання в умовах безпеки працівників.

Авдіївка – місто в центральній частині Донецької області на кордоні з окупованим Донецьком, підконтрольне уряду України. Авдіївку постійно обстрілюють проросійські бойовики.