новини

Росія - головна підозрювана у кібератаці на парламент Британії, - The Guardian

Розслідування досі перебуває на ранній стадії, і особистість тих, хто несе відповідальність за атаки, не встановлена, Москва вважається найбільш імовірною винуватицею.

Наразі російська влада є головною підозрюваною у справі щодо кібератак проти парламенту Великої Британії, пише «Є!» з посиланням на Еспресо.

Про це повідомляє видання The Guardian з посиланням на власні джерела у британських службах безпеки.

Навіть попри те, що розслідування досі перебуває на ранній стадії, і особистість тих, хто несе відповідальність за атаки, не встановлена, Москва вважається найбільш імовірною винуватицею.

Британські служби безпеки вважають, що відповідальність за напад швидше за все буде пов'язана з іншою державою, а не з невеликою групою окремих хакерів. Тож під підозрою опинився не лише Кремль, а ще й КНДР, Китай та Іран. 

"Це була груба атака. Схоже, що вона фінансувалася державою. Природа кібератак означає, що достатньо важко пов'язати інцидент з конкретним виконавцем", - наголосило джерело видання.

Напередодні парламент Великої Британії став жертвою кібератак з боку невідомих хакерів. 

Хакери зламали до 90 акаунтів електронної пошти депутатів або службовців британського парламенту під час кібератаки.

Раніше повідомлялося, що паролі від електронних скриньок британських міністрів, послів і високопоставлених співробітників поліції виставили на продаж російські хакери.

Читайте також:В Одесі затримали агента ФСБ, який приїхав вербувати офіцерів СБУ, - ЗМІ

26 червня 2017, 14:04

 

Loading...

До теми

Авторизація