Київ
4 липня 2017
Uber запустив нову послугу у Києві
У Києві починає діяти нова послуга UberBlack,в рамках нового сервісу обіцяють, що пасажирів будуть обслуговувати автомобілі преміум-класу, такі, як Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruise, Toyota Camry XV07.
news-image
Компаній Uber запускає в Києві новий сервіс UberBlack, за яким пасажирів будуть обслуговувати авто преміум-класу за новими тарифами

Про це пише «Є!» з посиланням на Еспресо.

Як повідомляє видання, від сьогодні в Києві починає діяти нова послуга UberBlack,в рамках нового сервісу обіцяють, що пасажирів будуть обслуговувати автомобілі преміум-класу, такі, як Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruise, Toyota Camry XV07.

Тарифи складуть 85 грн за подачу, 10 грн за 1 км, 1 грн за хвилину в дорозі. Мінімальна вартість поїздки складе - 130 грн. 

В рамках послуги компанія також водить фіксовані тарифи на поїздки до аеропорту "Бориспіль", поїздка з лівого берегу Києва обійдеться 450 грн, а з правого в 650 грн.

При запуску нової послуги Uber такоє пропонує  промокодом на безкоштовну першу поїздку на UberBlack вартістю до 220 грн. Для цього потрібно зареєструватися в системі та ввести промокод KYIVBLACK, акція діє до 1 серпня цього року.

Також сервіс скоро запуститься ще в ряді великих міст України - в Миколаєві, Запоріжжі та Кривому Розі.