Події
10 вересня 2017
Спільний перегляд фільмів покращує стосунки закоханих
Опитали 259-студентів-добровольців, які перебувають в романтичних стосунках.
news-image

У новому дослідженні науковці з’ясували, що пари, які дивляться фільми і серіали разом, зміцнюють свої стосунки.

Про це йдеться в дослідженні, опублікованому у виданні Journal of Social and Personal Relationships, передає The Independent, інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Опитавши 259-студентів-добровольців, які перебувають в романтичних стосунках, було досліджено, їхню якість стосунків, медіа-звички і те, чи є у них з коханою людиною спільні друзі. У висновку стало відомо, що що спільний перегляд кіно або читання книг справді покращують стосунки.

Як стверджують автори дослідження, особливо корисним є спільний перегляд фільмів або читання літератури корисні для тих пар, яким не вистачає спільної соціальної активності. Тобто, коли у пари часто немає спільних друзів і їм нема що обговорювати.

Саме тому перегляд і подальше обговорення фільму удвох створює ефект, аналогічний до того, коли пара знайомиться і починає спілкуватися з новими друзями.

"Наше дослідження вкотре доводить, що сучасні медіа приносять людям користь, надаючи багатий, психологічно значимий соціальний світ", – зазначила провідний автор дослідження, психолог Сара Гомілліон.
Читайте також: Порошенко нагородив Аду Роговцеву премією імені Олександра Довженка