новини

Кремлівського пропагандиста затримали у Запоріжжі

У Запоріжжі співробітники СБУ затримали поплічника терористів.

У Запоріжжі співробітники СБУ затримали поплічника терористів з "ДНР", який за російські гроші мав у місті влаштувати масові протести та вести антиукраїнську агітаційну кампанію.

За повідомленням СБУ, ще у 2014-2016 роках мешканець Запоріжжя працював у так званому "комітеті соціальних комунікацій "ДНР", передає «Є!». Там він готував та розміщував на сепаратистських інтернет-ресурсах матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності й недоторканості кордонів України, провокував розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Після "творчої паузи" отримав завдання повернутися до Запоріжжя для організації замовленої Кремлем інформаційної компанії проти нашої країни. Пропагандист, зокрема, планував підібрати за гроші "масовку" для проведення в області фейкових акцій протесту.

Сайт "Заноза" повідомляє, що затриманим є 32-літній Павло Волков, який для цих потреб створив сайт zp.today.

За інформацією спецслужби, агітатор отримував завдання та погоджував антиукраїнські матеріали безпосередньо з кураторами із РФ, які фінансували сепаратистські веб-ресурси.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації із доказами підготовки і розповсюдження антиукраїнських матеріалів та участі у незаконному референдумі.

У пропагандиста також виявлено «резюме» для працевлаштування на роботу у проросійських та сепаратистських медіа.

29 вересня 2017, 08:52

 

Loading...

До теми

Авторизація