Події
30 вересня 2017
Стало відомо чому у харківському зоопарку мавпи відгризли чоловікові пальці й вухо
У тому, що опинився у лікарні, чоловік мавп не винуватить.
news-image

У харківському зоопарку мавпи відгризли чоловікові вухо та пальці
Пара мавп у харківському екопарку напала на свого доглядача. У звіринці пояснюють, що чоловік винен сам, адже порушив правила безпеки і зайшов у вольєр один. Розлючені тварини відкусили людині фаланги пальців та частину вуха, зараз він у лікарні.

Інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

Зараз Ромео і Джульєтта лагідно обіймаються. А напередодні билися так, що їхній доглядач побіг припиняти сімейну сварку, забувши про всі правила безпеки.

"У вольєр з тваринами людина взагалі не повинна заходити. Для цього існують перегони, для цього існують інші клітки. Він почув ці крики, наш співробітник, і прийшов рятувати цю дівчинку. Він пожалів мавп, це почуття, це його тварини, з якими він працює", - говорить заступник директора екопарку Валерія Іващенко.

Агресивними Ромео та Джульєтта могли стати через те, що в них нещодавно забрали дитинча. Малюку було три місяці і Джульєтта щойно перестала його годувати.

У тому, що опинився у лікарні, чоловік мавп не винуватить. Каже, вони йому як діти:

"Це ж маленькі діти. Ви уявляєте, що це таке, маленькі діти, а ви їх кинули. Вони їли, не поділили фрукт, і завелися, і почали битися".

Миротворцю за втручання розлючені примати відгризли фаланги двох пальців та частково відкусили вухо. Чоловік ще буде в лікарні, адже медики кажуть, що є ризик інфікування.

Тварин залишать в екопарку. Винних шукатимуть серед людей - зараз поліція перевіряє умови праці у зоопарку та дотримання правил безпеки. 

Читайте також: На Житомирщині корова забила на смерть 55-річну жінку-пастуха (відео)