Суспільство
21 жовтня 2017
Смертельна ДТП за участю Димінського: родичі загиблої розповіли цікаву інформацію
Петро Димінський на місці смертельної ДТП/
news-image

Опальний український олігарх Петро Димінський наразі перебуває за кордоном, натомість його люди намагаються підкупити родичів загиблої Наталі Тріли, яка смертельно постраждала внаслідок зіткнення з Mercedes'ом бізнесмена. Крім того, рідні жінки припускають, що справу хочуть спустити на гальмах.

За словами матері загиблої Наталії Тріли, ті, хто раніше бачив, як із Mercedes виходив Димінський, тепер від своїх слів відмовляються, відтак жінка припускає, що свідків залякали, пише ТСН, передає «Є!».

Крім того, вона переконує, що до неї після похорону доньки підходили люди олігарха, які своєю чергою пропонували гроші за те, щоб забути про причетність Димінського до інциденту.

То виглядало так: ми вбили тобі дитину, а ти тепер давай список, ми там подивимось, може, щось тобі вкинем, може, не вкинем, – підкреслила Марія Тріла.

До слова, провину за трагедію взяв на себе охоронець підприємця Андрій Борщ, якого спочатку взяли під варту, а потім із СІЗО відпустили під домашній арешт.

Однак, як зазначається у матеріалі, експертиза підтвердила, що зразки ДНК, знайдені в автомобілі, належать не йому, проте ні цієї експертизи, ні інших матеріалів справи родичі загиблої та їхні адвокати не бачили.

У зв’язку з цим родичі загиблої та адвокат припускають що слідство проводиться непрозоро та справу навмисне затягують.

Відмова в ознайомленні з матеріалами, перш за все, з висновками експертиз, може свідчити лише про те, що слідство в такий спосіб намагається укрити певні відомості, щоб не стали відомі потерпілим, – вважає правозахисник Микола Вишневський.

Зауважимо, що після пригоди Димінський разом з родиною виїхав за кордон, але де саме зараз він перебуває, його адвокати не зізнаються.

Наразі ж у МВС не дають жодних коментарів щодо цієї справи.

Зараз слідство Нацполіції не володіє якою-небудь додатковою інформацією про хід розслідування цього кримінального провадження, а також про результати експертизи в цьому кримінальному провадженні, – зауважив речник МВС Артем Шевченко.

У підсумку адвокати потерпілих збираються зобов’язати слідчого надати матеріали кримінального провадження через суд, а рідні та друзі загиблої запевняють, що не дозволять спустити цю справу на гальмах.